Svět vnímáme nejdříve očima a teprve potom dalšími smysly. A právě proto je důležité mít oči v pořádku. Soukromá oční klinika TANA je tu pro vás, aby vám pomohla s velkou škálou očních vad. Postaráme se o vás, ať už spadáte do jakékoliv věkové kategorie a řešíte jakýkoliv problém se zrakem. Od nás budete vždy odcházet spokojení a s perfektním viděním.

S čím pomáháme

Korekce zraku laserem

18-60 let
Rádi byste se zbavili dioptrií?

Léčba šedého zákalu

60 let a více
Díváte se na svět přes mlhavý závoj

estetické operace očních víček

50 let a více
Možná vám víčka s každým rokem více a více padají

Operace sítnice a sklivce

Podle diagnózy
Operace zadního segmentu oka patří k těm nejnáročnějším.

Kde nás najdete

provozovna Uhelná

Ambulantní a diagnostické centrum zaměřené na primární péči.

Na pracovišti na ulici Uhelná poskytujeme pacientům v rámci oftalmologie komplexní ambulantní vyšetření. Naše péče pokrývá celé spektrum ambulantních výkonů, na něž jsme vybaveni potřebnými přístroji a dovednostmi. Nejsme specializovaní na lůžkovou péči, operace spojené s uspáním anesteziologem a následným pobytem na dospávacím pokoji.

provozovna Horní Lán

Operační sály, „pre-“ a „post-“ operační péče.

Všechny naše operační sály na Horním Lánu jsou v klidném a prostorném prostředí s jedinečnými výhledy na Olomouc a její okolí. Unikátní tým operatérů s dlouholetými operačními zkušenostmi z Oční kliniky FNOL doplněný o kvalifikovaný tým ostatního zdravotního personálu zde provádí všechna potřebná předoperační vyšetření a nabízí bezprostřední pooperační péči. Díky tomu k nám přicházejí pacienti nejen z našich, ale i z jiných očních ambulancí.

oční ambulance TANA Přerov

V Přerově provozujme klasickou oční ambulanci pod vedením lékařky MUDr. Taťány Pospíšilové. Ambulance je zaměřena na primární péči, nově se zde provádí i moderní vyšetření na OCT. Od jara 2018 otevřeme novou provozovnu na Nábřeží protifašistických bojovníků, která doplní naše služby o výkony na zákrokovém sále, především pak o plastiky víček. Pacientům z této ordinace bude nabídnuta i možnost absolvovat operaci na našich sálech v Olomouci.

oční optiky TANA

Naše provozovny na ulicích Uhelná a Wellnerova doplňují nabízenou péči o možnost nechat si v případě potřeby zhotovit brýle ve vysoké kvalitě s rozšířenou zárukou na řešení eventuálních problémů zdarma.

Pečujeme o zrak celé Hané…

Oční klinika TANA působí v Olomouci od roku 2008. Tehdyjsme navázali na letité zkušenosti primáře Šína, který působil v soukromé oftalmologické praxi a zabýval se laserovými operacemi oka. Své jméno klinika přijala od dříve založené oční optiky TANA, se kterou se spojila.

Kromě laserových operací oka jsme díky kvalifikovanému týmu lékařů a zdravotníků mohli začít dělat operace šedého zákalu a zadního segmentu oka. Od roku 2017 najdete naše operační sály v modernějších a větších prostorách na Horním Lánu v Olomouci. Nově jsme také otevřeli ambulanci v Přerově. a

.

Staráme se o zrak pacientů z celé Hané, ale i z dalších krajů. Ke každému klientovi vždy přistupujeme individuálně. Chceme nejen vyřešit jeho zdravotní problémy se zrakem, ale děláme vše pro to, aby se u nás cítil co nejlépe a rád se na nás obracel i v budoucnu.

Víme, že zrak je jedním z nejdůležitějších lidských smyslů. Nikdy nevystavujeme naše klienty zbytečným rizikům, a i v této nejisté době dbáme na maximální bezpečnost a komfort všech našich pacientů. 

Jsme držitelé akreditace MZ

Od roku 2018 se TANA oční klinika účastní projektu „Vzdělávání mladých lékařů v oboru oftalmologie

Na našem akreditovaném pracovišti připravujeme mladé lékaře k atestaci z očního lékařství.

Projekt finančně podporuje Olomoucký kraj v rámci „Programu vzdělávání ve zdravotnictví

Nedávno jsem na oční klinice Tana podstoupil už druhý operační zákrok léčby šedého zákalu. Díky MUDr. Marešové za perfektně odvedenou práci a příjemný popis celé operace! Celkově mě nadchnul pozitivní přístup personálu a možnost vybrat si čočky od různých výrobců. Dobrý zrak je pro mě jakožto fotografa velmi důležitý a po tomto zákroku jsem si jist, že se rád nechám opečovávat na oční klinice Tana, kdykoliv to budou mé oči potřebovat.


Ivo Studený
fotograf

Na podzim v roce 2020 jsem na kliniku Tana zavítal kvůli operaci šedého zákalu. Jako většina lidí, i já jsem měl obavy. Přece jen, když jde o oči, není to zrovna legrace. Nadchnul mě profesionální přístup během zákroku, ale i dokonalá spolupráce všech zaměstnanců a skvělé jednání s pacienty při každé prohlídce. Oční kliniku Tana mohu jedině doporučit. Už jsem dokonce objednal na operaci svou tchýni, kterou mám opravdu rád. Vím, že se na zdejší lékaře a zdravotní personál mohu spolehnout a že odvedou perfektním práci se skvělým výsledkem.


Mgr. Pavel Pospíšil
majitel http://www.linguacentrum.cz/

Jsem po 3 letech nadmíru spokojen,vše funguje jak má a jak jsme se domluvili před operací očních čoček.Moc moc děkuji.Rád jezdím v noci a to mi také umožňuje příjemnou jízdu bez brýlí,a také snadné sledování navigace a dopravních značek.


Jan Maňur

“Příjemné prostředí, příjemný personál :-)”


Miloslava Novakova